Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty s velkým pozemkem 4.519 m², Dobříň

Popis nemovitosti

Dobrý den,
hledáte místo k odpočinku v blízkosti přírody?
Nabízíme vám chatu s č.p. 213 v blízkosti pískovny Dobříň se zahradou o rozloze 4.423 m², která poskytuje dostatek prostoru pro vaše zahradní aktivity, odpolední pikniky s rodinou nebo jen odpočinek.

Chata je situována v příjemné vzdálenosti mezi městy Roudnice nad Labem a Štětí, což zajišťuje snadnou dostupnost jak pro víkendové úniky, tak pro delší pobyt. V letních měsících můžete využívat přilehlé pískovny pro koupání, relaxaci u vody, procházky. V zimních měsících láká k bruslení, otužování a zimním radovánkám.

Chata je útulná a nabízí pohodlný prostor pro odpočinek po dni stráveném na čerstvém vzduchu. Je ideálním místem pro ty, kteří hledají útočiště od městského ruchu, ale zároveň chtějí být v dosahu civilizace. Chata je podsklepena, nabízí obývací pokoj s kuchyňkou, ložnicí a podkrovím s další ložnicí. Celkem je v současnosti v chatě 7 lůžek ke spaní.
Chata není napojena na elektřinu, vodu a kanalizaci.
Na pozemku je vlastní studna.
V chatě jsou připraveny rozvody na elektřinu.
Součástí prodeje je i podíl na přístupové cestě.

Obec Dobříň se nachází v okrese Litoměřice, kraj Ústecký, 1 km od Roudnice nad Labem a je známá jako rekreační oblast. Nachází se zde cyklostezka č.2, Dobříňský háj, školka a dětské hřiště. 5 km od pozemku se nachází LABE ARÉNA - Vodácký a veslařský kanál Račice.
Veškerou občanskou vybavenost zajišťuje 1km vzdálená Roudnice nad Labem.
Roudnice nad Labem je město ležící na levém břehu řeky Labe v okrese Litoměřice. V Roudnici nad Labem je perfektní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost – chůzí vše na dosah: MHD, vlak, autobus – v blízkosti příroda pro relax a sportovní aktivity: řeka Labe, Labská cyklostezka, slalomový kanál, YCR – Jachting Roudnice nad Labem, rekreační středisko Pod lipou, přírodní park…
Roudnice nad Labem je vzdálená od Prahy 25 min po D8.

Líbí se Vám tato nemovitost?
Zavolejte mi pro více informací, ráda se s Vámi uvidím na prohlídce.

 

Cena:

3.500.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF