Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej výrobny knedlíků, 153 m² Hněvice

Popis nemovitosti

Hledáte zajímavou příležitost pro podnikání?

Nabízíme Vám ke koupi nemovitost ke komerčnímu využití, která je dodnes využívána jako zavedená výrobna domácích knedlíků a občerstvení pro catering. Nachází se v obci Hněvice, 1 km od města Štětí.

Celková rozloha pozemků je 345 m², podlahová plocha výroby činí 153 m².
Je vhodný pro zřízení kancelářských prostor, lehké výroby či provozování služeb. Výhodou je kolaudace pro potravinářskou výrobu.

Nachází se zde všechny potřebné prostory pro výrobu knedlíků výrobků (chladírna, výrobní, skladovací, prodejní a expediční prostory, sociální zařízení atd.). Vybavení pro výrobu může být ponecháno nebo odvezeno.

K dispozici jsou inženýrské sítě – elektřina, vodovod a kanalizace. Vytápění i ohřev vody pomocí tepelného čerpadla VZDUCH-VODA.

Zavolejte a domluvte si termín prohlídky.
Budu se těšit na prohlídce.

 

Cena:

3.950.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF