Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej družstevního bytu 2+kk, 40 m² v Horních Počaplech

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Máme tu zajímavou příležitost pro všechny, kdo hledají své vlastní pohodlné bydlení v obci Horní Počaply.
Tento družstevní byt o velikosti 40 m² s dispozicí 2+kk, je ideální pro všechny, kdo hledají pohodlí a soukromí. Byt se nachází v 5. patře domu s výtahem.
Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem 19,5 m², dětského pokoje 10 m², předsíně 6 m², koupelny s WC 3 m², sklepní kóje a komory na chodbě.
Byt je orientovaný na jihozápad a má slunnou atmosférou. Díky jeho orientaci, máte zaručené množství denního světla do vašeho obývacího prostoru.

Byt je v centru města, takže všechny potřebné služby jsou doslova na dosah. V blízkosti je cyklostezka č.2 na břehu Labe, kterou se můžete projet do Drážďan a nebo do Prahy. V místě je také základní a mateřská škola, pošta a sportcentrum. V blízkosti bytu se nachází zastávka autobusu směr Mělník, Štětí , Bechlín a Roudnice nad Labem. Dále je zde zastávka vlaku na trase Ústí - Praha.

Horní Počaply je moderní obec s občanskou vybaveností - škola, obchod, sportovní a kulturní centrum. Je to obec, která se dynamicky rozvíjí a prosperuje, díky přítomnosti silných společností, jako je elektrárna Mělník.
Obec Horní Počaply se nachází v okrese Mělník, kraj Středočeský. Rozkládá se při levém břehu řeky Labe asi šest kilometrů jižně od Štětí a jedenáct kilometrů severozápadně od Mělníka.

Nemarněte tuto skvělou příležitost získat svůj vlastní byt a kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto příjemného bytu.
Byt je k nastěhování v březnu 2024.

Možnost financovat Vám rádi zajistíme.
Neváhejte a kontaktujte nás dnes pro více informací nebo prohlídku!

Těšíme se na Vás na prohlídce.

 

Cena:

1.900.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF