Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu 168 m² v Hostěnicích

Popis nemovitosti

Hledáte dům v blízkosti řeky a v krásné přírodě s dobrou dostupností do Prahy nebo do Ústí nad Labem?
Láká vás možnost vybudování menšího penzionu a nebo apartmánů k rekreaci?
Přímo na břehu řeky Ohře v blízkosti jezu a mnoha cyklostezek vám nabízíme prostorný dům.

Tento dům má v současnosti 19 místností, které je možné rozdělit na 3 apartmány.

Celková zastavěná plocha je 380 m² včetně předzahrádky.

Aktuální dispozice domu:
přízemí: kuchyně 22,3 m², pokoj 12,4 m², ložnice 15,2 m², koupelna 5,6 m², dílna 15,6 m², sklad se schodištěm 20,5 m², garáž 13,4 m², společenská místnost s WC 20,3 m².
patro: 1. pokoj 21 m², 2. pokoj 13,8 m² , 3. pokoj 18,6 m², kuchyně 14,1 m², koupelna 4,1m², hala se schody 28,8 m², 4. pokoj 14,8 m², schodiště 2,7 m², 5. pokoj 13,7 m², 6. pokoj 12,1m².
Aktuální užitná plocha domu 167,7 m².

Napojení na elektřinu 230V a 400V a dálkový vodovod.

Hostěnice je vesnice, část městyse Brozany nad Ohří v okrese Litoměřice. Nachází se asi 2,5 km na jih od Brozan nad Ohří. Krásné okolí, které přímo vybízí k procházkám do přírody. Je zde mnoho turistických cílů: přírodní park Dolní Poohří, České středohoří, hrad Hazmburk, hora Říp, vodní hrad Budyně nad Ohří. V blízkosti je také mnoho cyklostezek. Řeka Ohře si zde v nížinných lesích podržela svůj přirozený ráz, naleznete zde krásné romantické meandry a zákoutí a řeka zde nabízí mnoho vyžití… jak už rybaření, koupání a nebo jen relax.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.

Těšíme se na Vás na prohlídce.

 

Cena:

5.480.000 Kč

Videoprohlídka

3D scan

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF