Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD 77 m² s pozemkem 626 m² v obci Kleneč

Popis nemovitosti

Hledáte vlastní koutek, kde byste mohl žít v klidu a přitom být blízko města? Máme pro Vás skvělou nabídku!

Nabízíme k prodeji dům o dispozici 3+1 a celkové ploše 77 m² na pozemku 626 m², nacházející se v malebné obci Kleneč, jen kousek od Roudnice nad Labem. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení v srdci přírody s výhledem na památnou horu Říp, ale zároveň chtějí mít rychlý přístup k městským vybavenostem.

Dům je k rekonstrukci, což Vám dává jedinečnou příležitost vytvořit si svůj vysněný domov přesně podle Vašich představ. Ať už sníte o moderním bydlení nebo o domě s osobitým charakterem, zde máte možnost realizovat své sny.

Aktuální dispozice domu je 3+1: vstupní chodba 6 m², kuchyň 18 m², obývací pokoj s ložnicí 19 m² a 2 pokoje 14 m² a 15 m², kde již započala rekonstrukce. Dům je možné rozšířit o půdní vestavbu.

Velkým bonusem je, že dům je napojen na všechny základní média - vodu, kanalizaci, elektřinu i plyn. Kromě toho je dům v blízkosti nájezdu na dálnici D8 a plánovaného terminálu VRT, což zaručuje skvělou dopravní dostupnost.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se majitelem domu v klidné oblasti s výbornou dostupností do Roudnice nad Labem a dalších klíčových míst v regionu.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.

Líbí se Vám tato nemovitost? Zavolejte mi pro více informací, ráda se s Vámi uvidím na prohlídce.

 

Cena:

3.500.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF