Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD v Kovářské 125 m² s garáží

Popis nemovitosti

Hledáte dům na horách k vlastnímu bydlení, odpočinku a nebo podnikání v ubytování?
To vše vám nabízí dům v Kovářské.

Dům je v současnosti využívaný pro podnikání - pronájem. Patří mezi nejlépe hodnocené na Airbnb. Je zde možno ubytovat skupinu až 10 osob + 2 os. v herničce v podkroví.
V přízemí domu se nachází hala 15,5 m² s možností posezení, chodba 11 m², sklad 3 m² , technická místnost 7,5 m² a garáž 19 m².
v 1.NP: vstupní chodba 5,5 m², předsíň 7 m², kuchyně 9,5 m², ložnice 12,5 m², obývací pokoj 21 mm² se schody do 2. NP, WC 2 m².
ve 2. NP: 1. ložnice s hernou 16,5 m², 2. ložnice s půdní vestavbou 17,5 m², koupelna 4,5 m², komora 2,5 m², chodba 3,5 m².

Dům je ve velmi dobrém stavu. Kuchyň a koupelna mají podlahové vytápění a je velmi hezky zařízený ve venkovském stylu s moderním vybavením, připojení k internetu pomocí optického kabelu.
Součástí prodeje je i vybavení domu.

U domu je venkovní parkování pro 4 auta, zahrada s pergolou, udírnou a dětským hřištěm.
Dům se nachází ve slepé ulici v klidné části obce ve velmi atraktivní oblasti.

Kovářská je městys v Ústeckém kraji v okrese Chomutov. Stojí asi 25 kilometrů západně od Chomutova na hřebeni Krušných hor v nadmořské výšce okolo 800 metrů v protáhlém údolí Černého potoka mezi vrchy Špičák, Kamenný a Přísečnickou horou.
Kovářská je především střediskem rekreace a zimních sportů. Během léta můžete v okolí využít mnoho turistických tras a cykloturistických tras, které jsou napojeny na obdobné trasy na německé straně hranice, při užití hraničních přechodů pro pěší (Vejprty-Bärenstein, Černý Potok-Johstadt a Loučná-Oberwiesenthal). V okolí se nalézají četná rašeliniště a přírodní rezervace Červené blato. V zimních měsících je zde možné využít využít Ski areál Klínovec, který je vzdálený pouhých 6km (je možná doprava Skibusem z obce Kovářská). Pro běžkaře jsou v okolí připravené běžecké trasy.

PENB: E

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se majitelem domu na horách s možností vlastního podnikání.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.

Zavolejte mi pro více informací, ráda se s Vámi uvidím na prohlídce.

 

Cena:

7.350.000 Kč

Videoprohlídka

3D scan

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF