Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk 40 m² v Litoměřicích

REZERVOVÁVNO

Popis nemovitosti

Dobrý den,
Hledáte bydlení v Litoměřicích v blízkosti přírody?
Je pro Vás a Vaši rodinu důležitá lokalita, kde chcete mít vše na dosah, zároveň opravdu v přírodě s velkou možností sportovních aktivit?

Pak je tento byt po rekonstrukci v ulici Na výsluní právě to, co hledáte.

Byt je dispozičně řešen jako 2+kk o velikost 40m² a nachází se ve 2 patře panelového domu. V bytě je obývací pokoj, na který navazuje kuchyňský kout s prostornou linkou na míru. Dále je zde ložnice, která v současné době slouží jako dětský pokoj. V koupelně je sprchový kout, WC a je zde prostor na umístění pračky.
Byt prošel celkovou rekonstrukcí- kuchyňská linka, koupelna, plastová okna a elektrické rozvody.
Fond oprav 1.716,-Kč, zálohy na služby: 1.747,-Kč.
K bytu náleží také komora u bytu na chodbě a sklep.
Internet a TV je vedeno optickým kabelem.

Dům se nachází 800m od historického centra města Litoměřice a v blízkosti škol, školek, sportovišť, Jiráskova parku a lesoparku Mostná hora.

Okresní město Litoměřice leží na březích Labe, v místech, kde končí úrodné nížiny Polabí a Brána Čech zvaná Porta Bohemica se otvírá do zalesněných svahů Českého středohoří. Město je dávným centrem vinařství a má malebné historické centrum, ohraničené z velké části dochovaným gotickým opevněním. Litoměřice jsou historické město s veškerou občanskou vybaveností, pořádá velké množství sportovních a kulturních akcí například Zahrada Čech, Litoměřické vinobraní a mnohé další. Pro sportovce je zde Kalich aréna, tenisové kurty, plavecký bazén, koupaliště a v nedalekém Terezíně se nachází golfové hřiště.

Kontaktujte náš tým, dohodněte si termín prohlídky a splňte si sen o Vašem bydlení.

Těšíme se na Vás.
Financování hypotékou rádi zajistíme.

Cena:

2.400.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF