Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty 3+1, 45 
se zahradou 437  m² u Horního Litvínova

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Dobrý den,
nabízíme k prodeji chatu o rozloze 45 m² s dispozicí 3+1, umístěnou na pozemku o výměře 487 m² v zahrádkářské kolonii Pod Koldomem. Chata i zahrada jsou v osobním vlastnictví. Na pozemek je zajištěn vjezd s možností parkování. Na pozemku se kromě chaty nachází také altán, okrasné a ovocné keře.

Chata je vybavena koupelnou, kuchyní a kamny na vytápění. Dále je zde elektřina, užitková voda a odpad řešený septikem, pitná voda je dostupná 30 m od chaty. Zapuštěný bazén na zahradě se aktuálně nevyužívá. Lokalita nabízí výbornou dostupnost, chata se nachází 500 m od Horního Litvínova. V okolí je rybník Pod Osadou, sportovní hala, tenisové kurty a venkovní koupaliště, což poskytuje široké možnosti rekreace a sportovního vyžití.

Zaujala Vás chata se zahradou? Zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce.

Brožura ke stažení zde.

 

Cena:

980.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF