Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Lounkách u Chodoun

Popis nemovitosti

Dobrý den,
dovolte mi představit vám dům o dispozici 2+1, který je situován na pozemku o velikosti 430 m² s celkovou zastavěnou plochou 250 m².
Dům, s obytnou plochou 60 m², nabízí praktické uspořádání prostoru, které zahrnuje 2 obytné místnosti, kuchyň, koupelnu, sklep, prostornou půdu, seník, přístavky a vlastní studnu. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají místo pro realizaci vlastních představ o bydlení, neboť dům je připraven k rekonstrukci a umožňuje přizpůsobení interiéru dle osobních představ a potřeb. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a kanalizaci.

Dům se nachází v klidné a malebné části Lounek u Chodoun, orientované na jih, s předzahrádkou. Lokalita nabízí harmonické spojení klidného bydlení s přírodou, a zároveň je vzdálena pouze minutu od obce Chodouny, 5 minut autem od Roudnice nad Labem a 30 minut do Prahy po dálnici D8.
Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku je zde výhoda blízkosti Labe a cyklostezky Praha - Drážďany.
Tato oblast není ohrožena záplavami, což přidává na její atraktivitě pro dlouhodobé bydlení.

Líbí se Vám tento dům?

Zavolejte mi pro více informací, ráda se s Vámi uvidím na prohlídce.

 

Cena:

2.100.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF