Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavebního pozemku 943 m² v Horních Počaplech

Popis nemovitosti

Dobrý den,
hledáte pozemek pro výstavbu domu podle vlastních představ?
Rádi bychom vám nabídli k prodeji pozemek o celkové výměře 943 m² v obci Horní Počaply. Pozemek se nachází na konci ulice a v blízkosti řeky Labe.

Na pozemku je možné postavit rodinný dům do 2 nadzemních podlaží + podkroví s minimálním podílem nezpevněných ploch 55 %.
V blízkosti pozemku je vedení elektřiny a vody. Napojení na kanalizaci není možné z důvodu nízké kapacity ČOV, řešením je vlastní jímka odpadních vod.

Obcí vedou silnice III. třídy a železnice, elektrizovaná železniční Trať 090 Praha - Vraňany - Roudnice nad Labem - Ústí nad Labem - Děčín (1. a 4. koridor).
Dopravní obslužnost: autobusová doprava - pravidelné linky do Mělníku, Prahy, Roudnice nad Labem a Štětí. Železniční doprava - po trati 090 vedou linky S4 (Praha – Vraňany – Hněvice) a R4 (Praha – Kralupy nad Vltavou – Hněvice) v rámci pražského systému Esko.

Obec Horní Počaply se nachází v okrese Mělník a rozkládá se při levém břehu řeky Labe asi 6 Km jižně od Štětí a 11 Km severozápadně od Mělníka. Občanská vybavenost v obci: pošta, základní škola - 1. stupeň, mateřská škola, praktický lékař, dětský lékař, sportovní areál
Obec Horní Počaply leží na okraji CHKO Kokořínsko a Přírodního parku Rymáň. Obě lokality jsou protkány turistickými trasami procházejícími malebnou krajinou.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se majitelem domu v klidné oblasti s výbornou dostupností do Štětí, Mělníku a Roudnice nad Labem.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.

Zavolejte mi pro více informací, ráda se s Vámi uvidím na prohlídce.

 

Cena:

2.400.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF