Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 71 m², Slaný

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení ve Slaném v blízkosti centra města?
Je pro vás důležitá skvělá dostupnost do Prahy?
Pak je tento byt 3 1 v Plynárenské ulici právě to, co hledáte.
Byt je energeticky nenáročný.

Byt o dispozici 3+1 a velikosti 70,5 m² se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu s výtahem.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí - nová plastová okna, kuchyňská linka, nové elektrické rozvody, stoupačky a zděná koupelna se sprchovým koutem.
V bytě je také prostorná komora situovaná přímo v bytě v blízkosti vstupních dveří. Zároveň k němu patří i sklepní kóje v suterénu domu.
Ve všech 4 místnostech jsou lodžie a 3 jsou zasklené - umožňují tak celoroční využití.

Město Slaný je někdejší královské město v okrese Kladno asi 29 km severozápadně od Prahy a je zde kompletní občanská vybavenost. Slaný je přirozeným kulturním centrem a to zejména díky své bohaté historii. K vidění je mnoho kulturních a architektonických památek.
Ve městě je také nemocnice, atletický stadion, aquapark, víceúčelovou sportovní hala s ledovou plochou nebo halu BIOS, která je nejčastěji využívána pro různé futsalové zápasy, nechybí zde ani dětská hřiště, venkovní posilovna, in-line dráha či plochodrážní stadion.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.
Cena k jednání!
Zavolejte a domluvíme se na prohlídce.
Budu se těšit na prohlídce.

 

Cena:

4.200.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF