Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1, 85 m² v Roudnici nad Labem

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dobrý den,
dovolte mi představit vám tento příjemný byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 85 m², který se nachází v Roudnici nad Labem v klidné části Bezděkov. K bytu přísluší praktický sklep a příjemná lodžie orientovaná na jihozápad, která poskytuje další prostor pro relaxaci.

Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí: podlahy, zdi, rozvody elektřiny a komplet nová koupelna. Díky těmto úpravám nabízí byt moderní a pohodlné bydlení.

Dům, ve kterém se byt nachází, byl revitalizován před sedmi lety. Dům byl zateplen a kompletně opraven. Což přispělo k lepší energetické efektivitě a celkovému vzhledu budovy. Dům je v současnosti v energetické třídě D.

Lokalita bytu je ideální pro ty, kteří hledají klid, a přitom chtějí mít snadný přístup k přírodě a městským službám. Kolem domu je jednosměrná ulice s parkovacím stáním.
Bezděkov se může pochlubit krásným okolím blízko řeky Labe, cyklostezkami a nově vystavěném přístavištěm pro lodě s občerstvením, což je ideální pro milovníky přírody a aktivního odpočinku.

Pro rodiny s dětmi je zde výhodou blízkost škol, školek a autobusové zastávky přímo u fotbalového hřiště, což zajišťuje snadnou dostupnost a pohodlí pro každodenní život.

Tento byt představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v příjemném prostředí.
Roudnice nad Labem je město ležící na levém břehu řeky Labe v okrese Litoměřice. V Roudnici nad Labem je perfektní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost: MHD, vlak, autobus - v blízkosti příroda pro relax a sportovní aktivity: řeka Labe, Labská cyklostezka, slalomový kanál, YCR - Jachting Roudnice nad Labem, rekreační středisko Pod lipou, přírodní park a mnoho dalších aktivit pro volný čas.
Roudnice nad Labem je vzdálená od Prahy 25 min po D8.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.

Líbí se Vám tento byt?
Zavolejte mi pro více informací, ráda se s Vámi uvidím na prohlídce.

 

Cena:

3.800.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF