Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk 92 m² v Úštěku

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Hledáte vlastní bydlení v klidné části historického města, v těsné blízkosti přírody? Představujeme Vám byt 3+kk o velikosti 92 m² v malebném Úštěku, připravený pro Vás a Vaši rodinu!

Tento útulný byt je ideálním místem pro rodinný život. Zahrnuje 3 pokoje s kuchyňí, vše připraveno k nastěhování. Můžete si tady vytvořit svůj vlastní útočiště, kousek od centra města, ale zároveň obklopeni klidem a přírodou.
Aktuální dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyní 34 m², 1. pokoj 15,5 m², 2. pokoj 19,5 m², koupelna + WC 10,86 m², komora 2 m², chodba 6 m² a šatna.
Vytápění na elektřinu, k bytu je však přiveden plyn.
Dům byl kompletně zateplený v roce 2014.
Z balkónu budete mít výhled na dětské hřiště přímo za domem - perfektní pro Vaše malé! Když budou hrát na hřišti, Vy budete mít vše pod kontrolou.

Přírodní park České středohoří, známý svou neopakovatelnou krajinou a řadou turistických tras, je doslova za rohem. Pravidelně se tady koná trh s cibulí a jiné kulturní akce, takže nikdy nebudete bez možností zábavy.

Město Úštěk je bohaté na historii s dřevěnými domy a kostelem svatého Petra a Pavla, a rybníkem Chmelař, který je oblíbeným místem pro rekreaci a relaxaci. Nedaleko se také nachází zřícenina hradu Helfenburk, která je oblíbeným místem pro rodinné výlety.

Uchopit příležitost vlastnit domov v takovém místě je opravdu jedinečná šance.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.
Neváhejte a kontaktujte nás dnes pro více informací nebo prohlídku!
Těšíme se na Vás na prohlídce.

 

Cena:

2.500.000 Kč

Videoprohlídka

Iveta Bydžovská

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”


Iveta Bydžovská

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF