Aukce nemovitostí


Zvyšte prodejní cenu nemovitosti o desítky procent

Realitní aukce nemovitosti je moderní a netradiční způsob prodeje domů bytů i jiných prostor, který zvyšuje prodejní cenu nemovitostí na trhu a využívá potenciál klasického aukčního prodeje. Jde o jeden z nejprogresivnějších prodejních nástrojů na současném realitním trhu. Prodáte byt či dům rychle a zcela transparentně. Navíc velmi atraktivní formou a s více než uspokojivým výsledkem. Zcela bezpečně a bez rizika.

Zajistím aukci nemovitosti i vám

Obraťte se na mě kvůli aukci pro zvýšení hodnoty a prodejní ceny vaší nemovitosti, určené k prodeji. V současné době se jedná o postup, který se dostává do popředí v trendech na trhu s realitami a má vysoký potenciál. Princip je jednoduchý – jako u klasické aukce se sejdou zájemci o nemovitost a vyhrává nejlepší podaná nabídka. Záměrně neuvádím nejvyšší, jelikož někteří majitelé nehledí pouze na cenu, ale i na čas, tedy formu úhrady kupní ceny. Celá aukce probíhá elektronicky přes webový portál RE/MAX. Zájemci samozřejmě nejprve absolvují prohlídku nebo několik kol prohlídek a přesně ví, o jaké nemovitosti se ucházejí. Transparentnost celé akce je zajištěna tak, že do konce aukce ani makléř nevidí, jaká nabídka byla jednotlivými účastníky podána.

Jaké výhody aukce nemovitosti přináší?

Díky aukci získáte atraktivnější cenu a prodáte vaši nemovitost až o 35 % dráž. Prodejní cena nemovitosti tak díky aukci, na které jsou přítomni různí zájemci, vyroste o desítky procent. Pracuji s tímto moderním nástrojem a garantuji vám hladký průběh celé akce. Výsledek aukce samozřejmě není definitivní a získané nabídky lze odmítnout. Nic tedy neriskujete a můžete formou aukce jen získat.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení