O mně


Iveta Bydžovská – Realitní makléř Roudnice nad Labem

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 12 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce. ,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”

Jak jsem začala s prodejem nemovitostí?

Po ukončení střední školy jsem vycestovala do USA, kde jsem sbírala zkušenosti v oblasti obchodu a zdokonalovala svou komunikaci v anglickém jazyce. Česká krajina je však mému srdci bližší a po svém návratu jsem se přestěhovala zpět do Prahy. Následovalo více než 15 let budování obchodních zkušeností, kdy jsem pracovala jako nákupčí a produktový manažer pro nadnárodní síť obchodů.

V roce 2009 jsem úspěšně pronajala svou první nemovitost a tento krok ve mně naplno probudil zaměření svých dosavadních obchodních dovedností na realitní trh. Své znalosti jsem chtěla dále rozšířit a rozhodla jsem se pro studium na Univerzitě J.E. Purkyně v Ústí nad Labem v oboru Regionální rozvoj. Náplní práce realitního makléře však není pouze prodej nemovitostí, ale i umění vyznat se v cenové politice a odhadu nemovitostí. Proto mým dalším krokem bylo studium Vysoké školy realitní v oboru Odhadování nemovitostí, který v současné době studuji.

Jak mohu pomoci s prodejem nemovitosti?

Kromě lidského přístupu, který je mi vlastní, jsem tu pro vás s jasným cílem – co nejlépe prodat vaši nemovitost. Práce realitního makléře je pro mě posláním a snažím se ji odvádět na co nejlepší úrovni. Společně s mým týmem nabízíme pro naše klienty široké spektrum služeb:

Když dva dělají totéž, není to totéž. A to platí i v oblasti obchodu s realitami, proto se neustále snažím o zdokonalování svých prodejních dovedností. Ráda bych se s vámi také podělila o důležité informace a novinky z realitního trhu, a proto se na našem blogu dočtete všechny důležité tipy a informace, které by vám neměly uniknout.

Děkuji vám, že jste dočetli až sem. Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, ať už o mně a mých aktivitách v oblasti realit, nebo hledáte někoho, kdo by vám pomohl s prodejem nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.

12
let zkušeností v oboru
250+
klientů
170
realizovaných transakcí
Iveta Bydžovská

Prodat byt či dům s pomocí odborníka?
Nabízím služby, kterými se odlišuji od běžných makléřů.


Profesionální fotografie, video včetně dronu


Videoprohlídka interiéru, natáčení a focení Vaší nemovitosti dronem včetně povolení od Ústavu pro civilní letectví

3D scan nemovitosti


Zpracování 3D virtuální prohlídky nemovitosti.

On-line marketing


Vytvořením prezentace to teprve začíná.
On-line marketing je důležitý pro nastavení inzerce a zacílení na správný trh a zákazníka. 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení