Jak prodat


Jak vám pomůžu prodat vaši nemovitost

reference

Používané technologie pro prodej nemovitosti

Prezentace je alfou a omegou úspěšného prodeje. Zakládám si na perfektní prezentaci v každém detailu. Jen detaily dovedené k dokonalosti tvoří dokonalý celkový dojem. Pro perfektní dojem z prezentace vaší nemovitosti používám následující technologie.

3dvizualizace

3D scan nemovitosti

3D scan nemovitosti je moderní vizuál, který prodává. Profesionálně zpracovaný model dodává jasnou představu o situaci, stavu nemovitosti a poskytuje zájemcům kompletní informace v přehledné formě.

 
virtualniprohlidka

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka ze všech stran a úhlů dodá potenciálnímu kupci kompletní informace v interaktivní podobě. Jedná se o velice moderní nadčasový vizuál, který vzniká pomocí špičkové techniky.

 

videoprohlidkadron

Videoprohlídka

Profesionální videoprohlídka vaší nemovitosti zachytí lépe celkovou atmosféru a video zvyšuje atraktivitu celé nemovitosti. Zájemci si mohou prohlédnout celou nemovitost z pohodlí domova.


Jak u nás probíhá prodej nemovitosti?

 

Kompletní realitní služby pro prodej nemovitostí RE/MAX

Remax Alit

Prodej vaší nemovitosti zastřeším od A do Z v nejvyšší možné kvalitě. Na trhu působím od roku 2009 a po celou dobu mého působení v realitním světě si zakládám na pozitivních referencích svých klientů.

 

Síť specialistů

Díky vzájemnému propojení v rámci sítě RE/MAX zajistím kompletní služby. Síť RE/MAX tvoří mimo jiné specialisté na nákup a prodej nemovitostí, specialisté na právo, advokáti, odborníci přes finance, marketéři, fotografové nebo třeba profesionálové přes trendy v prezentaci nemovitostí. Postarám se o bezpečný prodej vaší nemovitosti na profesionální úrovni.

Zobrazit více

 

Právní služby

Spolupracuji se zkušeným advokátem v oblasti realit i majetkového práva, který pro vás zajistí kompletní bezpečnost a správnost veškerých smluv, dokumentů a spisů. Zaměřuje se na právo realitní i ochranu spotřebitele. Dostanete hladký a bezpečný průběh celého procesu prodeje, koupě a pronájmu i finanční transakce, bez zbytečných starostí.

Zobrazit více

 

Reference zákazníků hovoří za nás

Všechna hodnocení na Google naleznete zde

 reference_google_1 

reference_google_2

 

reference_google_3

reference_google_4

reference_google_5

Všechna hodnocení na Sreality.cz a Seznam.cz naleznete zde

 reference_seznam_1 

reference_seznam_2

reference_seznam_3

  reference_seznam_4 

 

Skákací hrad pro děti

Pro dětské akce zapůjčíme zdarma náš skákací hrad.

 

Mapa uskutečněných prodejů

mapa_prodeju

 

Videoprohlídka nemovitosti

youtube

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení