Virtuální prohlídka nemovitosti


Virtuální prohlídka nemovitosti

Nejmodernější technologie pomáhají i na poli trhu s nemovitostmi a umím je využít k vašemu prospěchu.

Matterport – moderní prezentace nemovitosti

Matterport je další z nástrojů, jak efektivně představit potenciálním zájemcům nemovitost k prodeji. Jedná se o sken – virtuální prohlídku prostor ze všech stran a úhlů. Prostorově si prohlédnete interiéry i exteriéry a docílíte dojmu, že se v objektu přímo nacházíte. Pro potenciální zájemce je to velmi atraktivní forma prezentace objektů.

Virtuální prohlídky připravuji v rámci zkvalitnění makléřských služeb, ruku v ruce s moderní technologií a virtuální realitou. Za pomoci naší špičkové techniky vám nabízím následné sestavení prohlídek. Jdu s dobou a chci k prezentaci nemovitosti využít vše, co je v současné době technologicky možné a co přinášejí trendy na trhu realit. Skeny a virtuální prohlídky připravuji s profesionálním týmem tak, aby se daly využít napříč internetem a použít i na sociální sítě.

 

Proč využít v inzerci matterport?

Díky této vizuální technice dostanete exkluzivní prezentaci prostor, které chcete prodat a lépe oslovíte a zaujmete větší počet zájemců. Zájemce bude mít pocit, že se nachází přímo v místě, které poptává. Podobný vjem se používá například u počítačových her a díky tomu se dokážete zosobnit s prostorem kolem vás. Zvýší se atraktivita celé inzerce i možná prodejní cena.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení